Drużyna OSP Bożewo zajęła III miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Starosty Sierpeckiego.

W dniu 26 marca 2017 r. na hali sportowej mochowskiego Gimnazjum rozegrano Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W zawodach wzięło udział 7 Drużyn OSP z Powiatu Sierpeckiego: Drużyna OSP Lelice, Bożewo, Gójsk, Lipniki, Żochowo, Słupia i Zawidz. Zgodnie z regulaminem Turnieju prawo udziału miały jednostki OSP powiatu sierpeckiego wyłonione z eliminacji gminnych oraz zwycięzca z ubiegłego roku.

Zawodnicy grali systemem „każdy z każdym”, rozegranych zostało 21 meczy po 9 minut.

W każdym meczu zawodnicy dawali z siebie wszystko, walczyli do ostatniej sekundy.

Po czterech godzinach sportowych zmagań nadszedł czas na podsumowanie turnieju, czyli wręczenie pucharów oraz dyplomów najlepszym drużynom i poszczególnym zawodnikom. Uroczystego wręczenia dokonali Starosta Sierpecki Jan Laskowski i Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski.

I miejsce przypadło Drużynie OSP Zawidz i tym samym obronili ubiegłoroczny tytuł. II miejsce zajęła Drużyna OSP Słupia. Na III miejscu uplasowała się Drużyna OSP Bożewo. IV miejsce przypadło Drużynie OSP Gójsk, V miejsce zajęła Drużyna OSP Lipniki, VI miejsce przypadło Drużynie OSP Żochowo, a VII miejsce – Drużynie OSP Lelice. W turnieju wybrano najlepszych zawodników z każdej drużyny, zostali nimi: Michał Ratkowski – Drużyna Lelice, Paweł Gołębiewski – Drużyna OSP Bożewo, Kamil Podlaski – Drużyna OSP Gójsk, Michał Dyja – Drużyna OSP Żochowo, Adrian Grabowski – Drużyna OSP Słupia, Rafał Sadecki – Drużyna OSP Zawidz.