W dniu 23 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie odbyła się uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Uczestniczyła w niej cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Olga Lewandowska oraz ks. kanonik dr Andrzej Świderski.

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu Dyrektor szkoły Włodzimierz Radecki podsumował rok szkolny, przedstawił sukcesy uczniów. Następnie Wójt wręczył stypendia motywacyjne za wysokie wyniki w nauce,. Dyrektor przekazał najlepszym uczniom nagrody książkowe.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez piątoklasistów pod kierunkiem: Urszuli Radeckiej, Joanny Ostrowskiej. O oprawę muzyczną zadbał chór pod opieką Janiny Adamczyk. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały również dzieci z punktu przedszkolnego i oddziałów przedszkolnych.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

tekst i foto – Szkoła Podstawowa w Bożewie