Archive for marzec, 2021

192-grzybowo-wielkanoc-2015

Wielkanocny Konkurs Plastyczny

W dniu dzisiejszym na Targowisku Gminnym „Mój Rynek” w Mochowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów Wielkanocnego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Wójta Gminy Mochowo oraz Gminna Bibliotekę Publiczną
w Mochowie.
Mimo pandemii konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W trzech kategoriach wiekowych złożonych zostało łącznie 58 prac. Uczestnicy konkursu za pomocą najróżniejszych technik (zdobienia z koralików, cekinów, wstążek, quillingu, origami, itp.) przygotowali oryginalne ozdoby wielkanocne. Komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem jakim był wybór najpiękniejszych pracy. Wszystkie były kreatywne i starannie wykonane. Podczas oceniania prac wzięto pod uwagę walory estetyczne wykonania, pomysłowość i oryginalność, różnorodność wykorzystanych materiałów oraz stopień nawiązania do tradycji. (więcej…)

urzad_skarbowy

Wizyta w urzędzie skarbowym w Sierpcu tylko po wcześniejszej rezerwacji

Wizyta w urzędzie skarbowym w Sierpcu tylko po wcześniejszej rezerwacji

Umów się na stronie podatki.gov.pl lub zadzwoń do nas pod numer

 24/ 275  21 42; 24/275-21-08

Podczas wizyty zachowaj środki ostrożności (maseczki, rękawiczki, dezynfekcja rąk) i stosuj się do próśb pracowników urzędu (więcej…)

NSP 2021 A_midi

Narodowy Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem. Przede wszystkim badana będzie sytuacja rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa wszystkich mieszkańców Polski. Udzielone odpowiedzi będą bezwzględnie chronione tajemnicą statystyczną.

pakiet_2_-_jakie_beda_pytaniaFormularz spisowy będzie miał jeden wzór dla wszystkich i będzie podzielony na dwie części: osobową i mieszkaniową. W formularzu znajdzie się osiem bloków tematycznych: https://spis.gov.pl/jakie-dane-bedziemy-zbierac-w-narodowym-spisie-powszechnym-ludnosci-i-mieszkan-2021/

Wykaz pytań do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021: https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp-2021/ (więcej…)

Polska od kuchni rozpoczęcie naboru

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta – Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”.  Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to ogólnopolskie, wyjątkowe wydarzenie, przygotowane by podkreślić jak ważne jest, by pielęgnować lokalną kulturę i tradycję. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom. (więcej…)

d87e7eec04e0be15955c31bf428bafd0

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Mochowo ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na wynajem lokali w Mochowie Nowym przy ul. Sierpeckiej 4.

TREŚĆ OGŁOSZENIA