Na boisku gminnym w Mochowie Parcele odbył się turniej w piłkę nożną „Piłkarska Kadra Czeka”, którego organizatorem byli Powiatowe Zrzeszenie LZS oraz nasz Lokalny Klub Sportowy Sparta Mochowo.
Do rywalizacji przystąpiły drużyny żeńskie i męskie w oddzielnych kategoriach. O zwycięstwo rywalizowały po 4 zespoły dziewcząt i chłopaków z różnych szkół podstawowych. Turniej rozgrywany był w kategorii wiekowej klasy 6-8. Gminę Mochowo reprezentowało 6 drużyn po dwie z każdej ze szkół podstawowych tj. ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie i Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie. Stawkę uzupełniła drużyna żeńska i męska ze Szkoły Podstawowej w Skrwilnie.
Klasyfikacja końcowa wśród dziewcząt przedstawiała się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie
II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Skrwilnie
Klasyfikacja końcowa wśród chłopców przedstawiała się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Bożewie
II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Skrwilnie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochowie
Oficjalnego wręczania nagród i dekoracji zawodników dokonał wójt gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski wspólnie z sekretarzem powiatowego zrzeszenia LZS Sławomirem Malanowskim oraz prezesem LKS Sparta i Husarki Mochowo Sebastianem Szczypeckim.
 
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: oswiata@mochowo.pl lub promocja@mochowo.pl