back1
previous arrow
next arrow





KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Zgodnie z nowymi przepisami ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej, właściciele, użytkownicy wieczyści lub zarządcy obiektów, które przed dniem 5 grudnia 2024 r. pełniły funkcję budowli ochronnej (np. schronów lub ukryć), mają obowiązek zgłoszenia tego faktu do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta. Czytaj dalej „KOMUNIKAT”