Zaproszenie do udziału w trzecim cyklu letnich spotkań informacyjnych o KSeF. Bądź na bieżąco
* W przyszłym roku wchodzi w życie obowiązek wystawiania e-faktur dla wszystkich przedsiębiorców.
* Nowe rozwiązanie to Krajowy System e-Faktur (KSeF).
* Zapraszamy do udziału w kolejnych letnich spotkaniach informacyjnych prowadzonych przez mazowiecką Krajową Administrację Skarbową
* (KAS) – trzeci cykl spotkań zaczyna się 7 sierpnia.
Czytaj dalej „Spotkanie informacyjne dot. KSeF”



