back1
previous arrow
next arrow





Uroczyste otwarcie zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w Bożewie Nowym oraz prezentacja nowego autobusu szkolnego i smogowozu

16 stycznia 2026 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w Bożewie Nowym, połączona z prezentacją nowego autobusu szkolnego oraz smogowozu.

Czytaj dalej „Uroczyste otwarcie zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w Bożewie Nowym oraz prezentacja nowego autobusu szkolnego i smogowozu”