Szanowni Mieszkańcy,
Szanowni Przedsiębiorcy, Rolnicy,
w związku z wdrażaniem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) informujemy, że przedsiębiorcy będą stopniowo obejmowani obowiązkiem korzystania z nowego systemu wystawiania i odbierania faktur elektronicznych.
Czytaj dalej „Krajowy System e-Faktur (KSeF) – przygotuj się na zmiany”




