Rejestracja w systemie e-TOLL
- Ministerstwo Finansów uruchamia rejestrację w systemie e-TOLL oraz Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta.
- Rejestracja jest krótkim i intuicyjnym procesem, który będzie można przeprowadzić całkowicie online.
- Kolejnym etapem wdrożenia nowego systemu, będzie uruchomienie w czerwcu br. poboru opłat w systemie e-TOLL.





