Kategoria: Aktualności
Uroczyste otwarcie zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w Bożewie Nowym oraz prezentacja nowego autobusu szkolnego i smogowozu
16 stycznia 2026 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Bożewie odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w Bożewie Nowym, połączona z prezentacją nowego autobusu szkolnego oraz smogowozu.
Czytaj dalej „Uroczyste otwarcie zmodernizowanej Stacji Uzdatniania Wody w Bożewie Nowym oraz prezentacja nowego autobusu szkolnego i smogowozu”



