W sobotę 17 czerwca 2017 roku w Goleszynie odbyły się Mazowieckie Igrzyska LZS. Ich celem była popularyzacja rekreacji wśród mieszkańców Mazowsza, promocja systemu imprez dostępnych dla wszystkich chętnych, a także uaktywnianie samorządów lokalnych i innych jednostek działających w środowisku wiejskim i małomiasteczkowym.
W igrzyskach mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy województwa mazowieckiego. Gmina Mochowo także miała swoich reprezentantów – zarówno mężczyzn, jak i kobiety – w różnych dyscyplinach drużynowych Czytaj dalej „Mazowieckie Igrzyska LZS”




