Jak co roku – na początku maja, z okazji Dnia Św. Floriana – swoje święto obchodzili strażacy. Z tej okazji w niedzielę w kościele p. w. Św. Andrzeja w Bożewie oraz w środę w kościele p.w. Św. Marcina w Mochowie zostały odprawione msze święte w intencji wszystkich druhów strażaków. W uroczystościach uczestniczył Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski, który jest Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Mochowie. Czytaj dalej „Obchody Dnia Strażaka”




