W Ligowie zakończyła się budowa boiska wielofunkcyjnego na terenie przy Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie. W odbiorze końcowym uczestniczył Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Kopczyński wraz z Anną Witkowską Kierownikiem Referatu Oświaty, Kultury i Promocji Gminy i Sławomirem Olejniczakiem Kierownikiem Referatu Gospodarki Komunalnej. Wykonawcę reprezentowali: Michał Politowski współwłaściciel firmy Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX Lutomirski i wspólnicy Sp. j. z Lipna oraz Robert Lutomirski Kierownik budowy. W odbiorze uczestniczyli również: Mariusz Borowski Inspektor Nadzoru, Agnieszka Różańska Dyrektor Szkoły, Zbigniew Kotarski Przewodniczący Rady Gminy Mochowo, Hanna Ciemiecka Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Mochowo oraz Janina Gołębiewska Sołtys wsi Ligowo. Czytaj dalej „Nowe boisko wielofunkcyjne w Ligowie oddane do użytku”




