back1
previous arrow
next arrow





OGŁOSZENIE

Od 1 lipca 2021r.  każdy obywatel lub zarządca budynku zobowiązany jest złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Dla budynków które już istnieją właściciel lub zarządca ma 12 miesięcy. Dla nowo powstałych budynków termin ten wynosi 14 dni. Czytaj dalej „OGŁOSZENIE”