W dniu 28 maja 2017 r. o godz. 12: 00 przed Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbędzie się impreza rekreacyjno-sportowa pn. EKO – JAZDA NA BYLE CZYM MASA KRYTYCZNA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU.
Organizatorami imprezy są: Burmistrz Miasta Sierpc – Jarosław Perzyński oraz Starosta Sierpecki – Jan Laskowski. Podczas imprezy przeprowadzony zostanie konkurs na stworzenie pojazdu z materiałów ekologicznych, surowców wtórnych lub materiałów z odzysku, napędzanego siłą mięśni. Czytaj dalej „Kolejna edycja – EKO-JAZDA NA BYLE CZYM MASA KRYTYCZNA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU”




