Zgodnie z przyjętym harmonogramem Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” planuje przeprowadzić w pierwszym półroczu 2017 roku kolejne nabory wniosków w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Czytaj dalej „LGD zaplanowało kolejne nabory wniosków”




