back1
previous arrow
next arrow





Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Starosty Sierpeckiego

Drużyna OSP Bożewo zajęła III miejsce w Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Starosty Sierpeckiego.

W dniu 26 marca 2017 r. na hali sportowej mochowskiego Gimnazjum rozegrano Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. W zawodach wzięło udział 7 Drużyn OSP z Powiatu Sierpeckiego: Drużyna OSP Lelice, Bożewo, Gójsk, Lipniki, Żochowo, Słupia i Zawidz. Zgodnie z regulaminem Turnieju prawo udziału miały jednostki OSP powiatu sierpeckiego wyłonione z eliminacji gminnych oraz zwycięzca z ubiegłego roku. Czytaj dalej „Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP o puchar Starosty Sierpeckiego”