back1
previous arrow
next arrow





Stowarzyszenie LGD „Sierpeckie Partnerstwo” ogłosiła kolejny nabór wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” ogłosiła nabór wniosków nr 4/2017 z zakresu zachowania dziedzictwa lokalnego. Operacja wpisuje się w przedsięwzięcie pod nazwą „Odnowione dziedzictwo Ziemi Sierpeckiej ocalone od zapomnienia”. Wnioski o przyznanie pomocy w ramach powyższego zakresu będzie można składać od dnia 8 maja 2017 r. do dnia 22 maja 2017 r. Czytaj dalej „Stowarzyszenie LGD „Sierpeckie Partnerstwo” ogłosiła kolejny nabór wniosków”