Z dniem 17 czerwca 2017 roku wchodzi w życie nowelizacja Ustawy o ochronie przyrody. Jedna ze zmian wynikających z nowych przepisów nakazuje właścicielowi nieruchomości zgłoszenie zamiaru wycinki drzew do Urzędu Gminy. Czytaj dalej „Ważny komunikat dotyczący wycinki drzew”




