Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” informuje, że w II połowie 2017 roku będzie ogłaszać nabory na Wnioski o powierzenie grantu. Będą one dotyczyć dwóch projektów grantowych tj. przedsięwzięcia pod nazwą „Lokalne inicjatywy promujące dziedzictwo Ziemi Sierpeckiej” oraz przedsięwzięcia pod nazwą „Kapitał ludzki społeczności sierpeckiej”.
Możliwość realizacji projektów grantowych jest nową formą wsparcia, dotąd nie stosowaną w lokalnych grupach działania w ramach programu LEADER. Realizację tych projektów zaplanowano w ramach przedsięwzięć, które skierowane są do szerokiego grona odbiorów i gwarantują realizację różnorodnych i ciekawych pomysłów. Czytaj dalej „GRANTY STOWARZYSZENIA LGD „SIERPECKIE PARTNERSTWO””




