W piątek w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po mszy św. wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi udali się do hali sportowej celem podsumowania działań podejmowanych w szkole. Czytaj dalej „Zakończenie roku szkolnego w Mochowie”




