Pierwsza sesja nowo wybranej Rady Gminy Mochowo, zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, zwołana została przez Komisarza Wyborczego w Płocku I w dniu 20 listopada, a jej otwarcia dokonała i poprowadziła do czasu wyboru przewodniczącego, radna senior Aleksandra Helena Obrębska.
Głównym tematem porządku obrad było złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych, wybór przewodniczącego i wiceprzewodniczących Rady Gminy Mochowo oraz zaprzysiężenie Wójta Gminy Mochowo. Czytaj dalej „Wójt Gminy Mochowo i radni złożyli uroczyste ślubowanie”




