back1
previous arrow
next arrow





Szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą z terenu powiatu sierpeckiego

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” informuje, iż zgodnie z przyjętym harmonogramem planuje przeprowadzić w pierwszym półroczu 2019 roku kolejne nabory wniosków w zakresie podejmowania działalności, przedsięwzięcie „Nowe firmy w Sierpeckim Partnerstwie” oraz w zakresie rozwijania działalności gospodarczej, przedsięwzięcie „Lokalne firmy podstawą zrównoważonej gospodarki”.

W związku z powyższym zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą z terenu powiatu sierpeckiego, Czytaj dalej „Szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób chcących założyć działalność gospodarczą z terenu powiatu sierpeckiego”