back1
previous arrow
next arrow





TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT

W piątek w hali sportowej w Mochowie rozegrany został turniej o Puchar Wójta Gminy Mochowo w halową piłkę nożną dziewcząt dla gimnazjum i szkół podstawowych.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał wójt gminy Zbigniew Tomaszewski, życząc wszystkim drużynom jak największych sukcesów, rywalizacji zgodnie z zasadami fair play na jak najwyższym poziomie oraz pomyślności w 2019 roku. Wójt podkreślił, że wynik nie jest najważniejszy, że liczy się przede wszystkim wspólna zabawa i możliwość spotkania się z drużynami z innych szkół.

W zawodach udział wzięło 6 drużyn z terenu powiatu sierpeckiego. Dwie drużyny były z miejscowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mochowie, dwie drużyny przyjechały ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z Bożewa, jedna drużyna przybyła ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych z Ligowa, a jedna drużyna przyjechała ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki z Gójska. Była obecna również reprezentacja Publicznego Gimnazjum im. gen. Edwarda Żółtowskiego w Mochowie. Czytaj dalej „TURNIEJ W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT”