W poniedziałek 26 maja 2025 roku na boisku gminnym w miejscowości Mochowo-Parcele odbył się XXI Bieg Trzeźwości. Głównym celem wydarzenia biegowego była popularyzacja idei trzeźwości oraz biegania jako formy czynnego wypoczynku wśród dzieci i młodzieży szkolnej, a także propagowanie zdrowego stylu życia.




