Zakładanym celem do osiągnięcia w okresie od 01.01.2024 do 30.06.2024 r.  jest ograniczenie popełnianych wykroczeń porządkowych, w tym z art. 43’ust.1 Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi w rejonie sklepu spożywczego „Groszek” oraz przystanku PKS w miejscowości Bożewo przy ul. Płockiej.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Daniel Krasiński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa, w tym zwłaszcza na spożywanie alkoholu w miejscu gdzie obowiązuje zakaz spożywania.

W przypadku kiedy zauważymy osoby naruszające ład i porządek publiczny, zareagujmy. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

Uwaga!!!

Podany poniżej numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na jego służbowy telefon komórkowy są przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji  należy dzwonić na numery alarmowe 112 oraz 47 705 42 00.

Podany adres mailowy służy do kontaktu z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby.

 

Mł. asp.  Daniel Krasiński  –

Dzielnicowy Gminy Mochowo 

tel. kom. 519-035-545